Varstu valla sotsiaaltöö spetsialist


Signe Arumäe

 

Vastuvõtu ajad: E, - R   kell 8.00 -16.00

 

Telefon:  7821355

Mobiil: 5334 1640   

E-mail :  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Ekspertiisi tegemiseks täiendava nõusoleku andmine

Palume kõiki taotlejaid, kes esitavad pensioniameti büroole puude ja püsiva töövõimetuse tuvastamiseks hetkel veelkehtiva ekspertiisitaotluse vormi kindlasti juurde lisada nõusolekuleht tervise infosüsteemis sisalduvate andmete töötlemise kohta. Selle leiate lisast.

 

Eraldi nõusoleku lisamine taotlusele on vajalik seetõttu, et alates 1. juunist 2012 hakatakse ekspertiise tegema tervise infosüsteemis olevate andmete põhjal, Sotsiaalkindlustusamet aga saab tervise infosüsteemist patsiendi tervise andmeidpärida üksnes patsiendi nõusolekul.

Ilma isiku nõusolekuta ei ole Sotsiaalkindlustusametil võimalik tervise infosüsteemist andmeid pärida ning ekspertiisi teostada ning Sotsiaalkindlustusamet peab hakkama taotlejatelt nõusolekuid küsima tagantjärele, mis toob kaasa ekspertiisimenetluse pikenemise.

 

Lisainfo:

Karin Kodasma

Sotsiaalkindlustusameti

sotsiaalteenuste ja ekspertiisi

peaspetsialist osakonna juhataja

asetäitja ülesannetes

tel: 620 8372

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Lugupidamisega

 

Elve Tonts

Sotsiaalkindlustusameti

avalike suhete juht

tel. 640 8123

mob: 53 420 280

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

www.ensib.ee

 

Dokumendid:

Nõusoleku andmise kinnitusleht